piątek, 18 grudnia 2009

Święta
Udał się także Józef z Galilei, z miasta Nazaret, do Judei, do miasta Dawidowego, zwanego Betlejem, ponieważ pochodził z domu i rodu Dawida, żeby się dać zapisać z poślubioną sobie Maryją, która była brzemienna. Kiedy tam przebywali, nadszedł dla Maryi czas rozwiązania. Porodziła swego pierworodnego Syna, owinęła Go w pieluszki i położyła w żłobie, gdyż nie było dla nich miejsca w gospodzie.
(Łk 2,4-7).Wszystkiego dobrego na Święta, Wesołych Świąt!

czwartek, 17 grudnia 2009

Na biżuterię cdn
Ciąg dalszy nastąpił .Pudełka na biżuterię, dekoracje wykonane techniką decoupage. Powtarzam dekoracje z Muchą , secesyjne, ciemno wiśniowe , Kot na jednym z pudełek, znalazł się z serwetki , pręgowany i tygrysiooki. A pozostałe pudełko , mój ulubiony papier do scrapbookingu, przypuszczam że wzór Morrisa .

niedziela, 13 grudnia 2009

Dla dzieci


Wesołe dekoracje dla dzieci. Brak słońca w okresie późnej jesieni i zimy , najczęściej prowokuje mnie do tworzenia takich prac. Cieplej i pogodniej ... weselej na ich widok. Wieszak z drewna z Elfem Stokrotką, zimowe pudełko Retro i Wigilijne Vintage, na końcu z Myszką Beatrix Potter z koronkową bawełnianą ,,ramką".