piątek, 19 lutego 2010

Jaja wielkanocne :)







Jaja wielkanocne na zdjęciach są z pleksiglasu ,są dekorowane od środka. Natomiast te naturalne wydmuszki ,gęsie w ilości 55 sztuk, też widoczne na zdjęciu, czekają na swoją kolej , aż nadejdzie czas na ich dekorację. Mam wrażenie że ten czas kurczy się coraz bardziej , mniej więcej w tempie obecnie topniejącego śniegu:)Ogromnie się cieszę, że zbliża się Wiosna :)
Wiosna , ach to TY.Marek Grechuta.

środa, 17 lutego 2010

Reportaż




Tu do poczytania i oglądania Reportaż o Pakamerze w marcowej Oliwii , gdzie udzielam wywiadu na temat swojej twórczości . Serce w pudełku

wtorek, 16 lutego 2010

Bransoletki






Kontynuacja tematu bransoletki będzie trwała u mnie do końca świata i dłużej, niekończące się pomysły na to jak je dekorować.... To najnowszy , którym chcę się podzielić. Jedna z nich dekorowana serwetką delikatną jak mgła,z kolorowym rysunkiem kwiatów rysowanych pastelowymi kredkami, druga perłowa z ręcznym retuszem kwiatów dzikiej róży. Lakierowane na wysoki połysk, intrygujące bransoletki , mają w sobie jakąś ,,moc" :)

Błękitny rustykalny




Zegar w drewnianej ramie , dekoracja stylizowany roślinny ornament . Lekko transparentna tarcza zegara. Pudełko z doklejonym sercem z drewna. Takie ostatnie prace błękitno - rustykalne, z odrobiną brązu , z odrobiną błękitu.