czwartek, 3 grudnia 2009

Orientalnie
Wykonałam ostatnio komplet na zamówienie. Jest to listownik , pojemnik na długopisy i ołówki i pudełko na chusteczki. Dekoracja wykonana w technice decoupage, orientalny motyw z chińskimi smokami. Rzadko wykonuję tego typu dekorację ,więc miałam wyjątkową okazję i przyjemność z tego powodu. Komplet jest lakierowany wielowarstowo na wysoki połysk i sprawia wrażenie laki .

środa, 2 grudnia 2009

Bombki dla dzieci

Bombki są dla małych i dużych dzieci, wszystkie zdobione od środka, wyklejane papierem ryżowym, sklejane, oklejane, wiązane kokardki . Ich czas mija dosyć szybko ( tylko w święta )jak życie barwnych motyli, ale niektóre wzory mogą przetrwać zawieszone w oknie nawet kilka pór roku .

Zegary

Powstały nowe zegary, secesyjny z fragmentem plakatu Alfonsa Muchy , rustykalny z niebieskimi stylizowanymi kwiatami , różany , pastelowy i Old Time , retro . Każdy inny , każdy wykonany w technice decoupage. Na różanym jest papier ryżowy. Na secesyjnym papier do scrapu i papier ozdobny, na rustykalnym serwetka, a na Old Time rowerowym)papier do decoupage ,na rustykalnym z niebieskimi kwiatami są spękania sottile Stamperii. Zegar dla mnie jeszcze czeka na realizację , jako że szewc bez butów chodzi :)

niedziela, 29 listopada 2009

Różane pudełkoOstatnio wykonane pudełko na biżuterię z dekoracją różaną. Delikatny papier ryżowy i ozdobne reliefy w kolorze złota. Złota patyna na krawędziach. Różane dekoracje wykonuję od czasu do czasu , dzięki swojemu urokowi , sprawiają ogromną przyjemność.W ogródku, kwitnie jeszcze biały krzew różany. Dostałam w prezencie różane perfumy ...