środa, 10 kwietnia 2013

Dekoracje Vintage

A oto dekoracje w brązach,  pudełko Misie, to papier do decoupage TO-DO i delikatne ryżowe serwetki Stamperii na ostatnim listowniku. Moje ulubione dekoracje. Na szafce na klucze, plakat Alfonsa Muchy.Są to w większości prace wykonane ostatnio, mimo powtarzanego wzoru, zawsze z przyjemnością do nich wracam.Wykonane z pachnącego żywicą drewna sosnowego, co dla mnie nie jest bez znaczenia, ponieważ sosnowy zapach, przy pracy nad dekoracją drewna, odgrywa ogromną rolę. Przy okazji... :)

wtorek, 9 kwietnia 2013

Magia Miłości

 Stworzyłam projekt pt Magia Miłości. Jest to kartka-kolaż, która powstała spontanicznie, z potrzeby chwili ... Użyłam do niej materiałów takich jak: baza do kartek , tuszu do wykonania stempla, oraz kleju . Użyłam również, ozdobnego papieru 15x15 do scrapbooking  z kolekcji Nature Garden (Prima) drewnianego ozdobnego elementu, ptaszka i ozdobnych perełek w kolorze perłowej sepii, oraz papieru do decoupage. Czerwone serduszko to naklejka. Praca na temat :  Magiczne wyzwanie http://blog.na-strychu.pl/2013/03/magiczne-wyzwanie/


 Wyzwanie blog Na strychu.pl
niedziela, 7 kwietnia 2013

Kartka VintageKartka wykonana w technice scrapbooking, papier Biała Róża z Galerii Papieru, pieczątki min z Lemonade, Szałwia w roli głównej, wycięta z papieru dekoracyjnego vintage i  motyle Marthy Stewart, jeden z wykrojnika. Dodam, że wszystko w moich ulubionych kolorach, będę powtarzać tego typu prace wielokrotnie, lubię dekoracje w takim klimacie.