sobota, 13 marca 2010

Filharmonia Dowcipu


Zenon Laskowik Służba zdrowia część I i II W tle Mrągowo na Warmii i Mazurach. Pozostaje mi dodać do tych tekstów ,że śmiech to zdrowie :) Życzę więc duuuużo zdrowia wszystkim oglądającym i słuchającym. Pozdrowienia.

środa, 10 marca 2010

Humor


Co jakiś czas docierają do mnie różne śmieszne rysunki. Ponieważ dobry humor jest lekarstwem na wszystko, co jakiś czas będę podawała na blogu takie lekarstwo, w pigułce rysunkowej :))

poniedziałek, 8 marca 2010

Wielkanocne dekoracje cd


WYDMUSZKI GĘSIE W POSTACI DEKOROWANEJ ...FINAŁ !
Wreszcie część dekorowanych wydmuszek udało mi się zebrać w dwa komplety. Pierwszy to kwiatowy z łąk a drugi kwiatowy vintage. Pierwszy biały z kolorowe polne kwiaty, drugi bardziej kremowy , stylizowany na retro. dekoracje decoupage, złote naklejane reliefy. Naj.... trudniejsze w tym wszystkim jest równe naklejanie i lakierowanie, tylko dla cierpliwych . trochę tej cierpliwości zużyłam ostatnio. :) Po raz drugi dekoruję wydmuszki i w dodatku taką dużą ilość. Niektóre odłożyłam do następnego lakierowania.

niedziela, 7 marca 2010

Wiekanocne dekoracje cdKontynuacja wielkanocnych dekoracji ,kolejne jajo z Mdf, z pleksiglasu, itd i itp .Wykorzystałam małe separatory ze środka jaj z pleksiglasu. Królik na dużym jaju jest dekoracją z papieru do scrapbookingu, ilustracja Beatrix Potter . Jaja gęsie w przygotowaniu, jak zwykle wymagają więcej pracy i czasu ...czasu na lakierowanie. Ponieważ jest niedzielne senne popołudnie, nie jestem w stanie napisać niczego więcej ...czeka na mnie ciekawa książka ... odkładana ciągle na później :)
Mam ogromną słabość do tej piosenki, ponieważ często słucham przy pracy radia Złote przeboje, jest ona wyjątkowo często słyszalna. To dla takich marzycieli jak ja widocznie ....:)Proszę bardzo to ona :
Oktober & April