czwartek, 7 stycznia 2010

Retro impresje

Różnorodność tego co obecnie pokazuję, wynika z tego że mam potrzebę dekorowania wszystkiego , co akurat wpadnie mi na myśl. Nie wszystkie prace powstają tak na zamówienie moje wyobraźni, bywa z tym różnie. Obrazek retro tego ślicznego dziecka, ogromnie mnie zainspirował do dalszej pracy. oby mi starczyło sił na dokończenie tego co pozaczynałam i leży gdzieś odłożona na wieczne później ... Pora na spanie a nie na pisanie :)
środa, 6 stycznia 2010

Nowe prace
Nowy rok rozpoczął się dla mnie bardzo pracowicie. Mam sporo pomysłów , jeszcze w realizacji . Pokazuję ostatnie prace , różnorodne w treści i formie. Muszę zrobić chwilową przerwę w tworzeniu nowości . Przenoszę się do innego mieszkania , ale tylko na czas remontu. Od jutra będzie u mnie burzenie, kucie, czyszczenie itp działania .Na szczęście wykonawca tego wszystkiego , to mój przyjaciel i zrobi to bez zarzutu, szybko i sprawnie. Udzieliłam po raz pierwszy wywiadu do prasy. Wywiad miał trwać godzinę, a stało się tak że spędziłyśmy z panią redaktor ponad dwie godziny , które nie wiadomo kiedy zleciały. Okazało się że jestem gawędziarzem :)albo gawędziarką, niektórzy moi znajomi coś o tym wiedzą :). Wywiad będzie w prasie ogólnopolskiej , ze zdjęciami . No tak... jeszcze była sesja zdjęciowa:) . Czemu takiej sesji zdjęciowej nie miałam 20 lat temu ???? Los jest okrutny i niesprawiedliwy ale ciekawe co jeszcze przyniesie. Czekam na efekty tego wydarzenia. Zdjęcie poświąteczne , aktualne jak najbardziej.
Tym razem piosenki Grechuty dwie , piękne i ponaczasowe :


Oprócz błękitnego nieba na koniec....

niedziela, 3 stycznia 2010

Początek roku


Aby dobrze rozpocząć pracę od poniedziałku , a nastąpi to już nieuchronnie jutro , 4-go stycznia ,podarowałam sobie i wam , utwór Mirelle Mathieu. Zawsze z chórem w tle, co jest dla mnie bardzo , bardzo miłe do słuchania. Mam same dobre wspomnienia związane z tym utworem . Cudny! I ten uroczy język francuski :)