sobota, 12 czerwca 2010

Gość :)

Znalazłam dzisiaj rano w moim ogródku, małego jeżyka , wspinającego się bezskutecznie po stromych schodach do pomieszczenia gospodarczego . Był za malutki żeby je pokonać. Ma około 18 cm , poczęstowałam go wodą , straszny upał ,zaliczyliśmy już wizytę u pobliskiego lekarza weterynarii. Jeżyk pojedzie wieczorem do lasu , opuści wielkomiejski klimat , który okazał się dla niego nieprzychylny. Dożyje sędziwego wieku , mam nadzieję że przedłużyłam mu życie na dłuuuuuugie i szczęśliweeeee. :)) Zdjęcia nie najlepsze, zrobione na szybko..

Bransoletki cd

Bransoletek ciąg dalszy, do tych czarnych z kwiatami powstały kolczyki .Bardzo dziękuję za miłe słowa pod adresem bransoletek :)

piątek, 11 czerwca 2010

BransoletkiBransoletki dekorowane w technice decoupage, bardzo je lubię. Wymagają dużo pracy , klejenie, malowanie, lakierowanie , szlifowanie. Wszystko dla piękna i aby spełniły oczekiwana kobiet , które będą je nosiły. Moja ulubiona, orientalna ze słoniami na szczęście.

środa, 9 czerwca 2010

Co Panowie myślą o nas ...Czym się różni mózg mężczyzny od mózgu kobiety


Taki pogodny dzień , moja córka pokazała mi ten film . Obejrzałam...zastanowiłam się ...tzn w/g tego wykładu połączyłam coś tam z czymś tam , w mojej głowie i doszłam do wniosku że dlatego dekoruję pudełka :))))))To ich ostatnia seria ....