piątek, 19 marca 2010

Marcowe nowościWykonałam szereg nowych prac z dekoracjami które pasują do pozostałych wcześniej wykonanych przedmiotów, aby można było je kompletować. Są w technice decoupage i scrapbooking. Malutkie pudełeczko z Kitty na wieczku jest przeznaczone na prezent. Pudełeczko z tektury Havana ,to mieszanina dwóch technik , srapbokkingu i decoupage, na wierzchu dodałam elementy przestrzenne , malutkie perełki . Lniana koronka w dwóch kolorach i naklejki z napisem na bokach .Pudełko-szkatułka biała w stokrotki ma doklejone drewniane serduszko, z upodobaniem powtarzam tę stokrotkową dekorację , bo jest ascetyczna i graficznie bliska mojej dekoracji ręcznej.

Chciałabym pochwalić się pięknym prezentem od Karoli Witczak, ozdobnym notesem i kartką. DZIĘKUJĘ! Trafią do mojej kolekcji jej prac, z przyjemnością przechowywanych, jako prace do oglądania na zawsze:)

czwartek, 18 marca 2010

Dekoracje świąteczne zakończone

To już ostatnie jaja wielkanocne roku 2010 , wreszcie :)) .Ikona Anielska je uwieńczyła :) Zdjęcia niektóre zeszłoroczne ,wtedy kwitła u mnie różowa pelargonia, ale dekoracje identyczne. udało mi się udekorować 40 jaj . Ostatnie kilka już na prezenty dla rodziny . Ten śnieg na zdjęciach już zniknął , a sobotę kilkanaście stopni, dobrze ,bo wreszcie wolny całkowicie,, bezrobotny" dzień.

poniedziałek, 15 marca 2010

Zimowa wersja WiosnyMoże być tak , że jednego dnia jest wiosna ( zagrabiłam już zeszłoroczną trawę i odwinęłam z zimowych opatuleń wiciokrzewy ) a drugiego dnia jest zima i zaspy , słońce jak w górach , świerki, sopel z rynny , wychodzę na dłuuugi spacer , ciepło mimo wszystko :) .To są warszawskie klimaty , gdyby ktoś chciał zgadywać gdzie tak ,,zimowo" wiosną.

niedziela, 14 marca 2010

Wiosenne dekoracje cd

Pozostałe dekoracje wiosenne ,mój ulubiony format zegarowy :)Rustykalny zegar , (papier do scrapbooking, tarcza zegarowa naklejka , na dole i górze ozdobna tasiemka , pudełko z hortensją ( serwetka niezwykłej urody )kwitnące jajo lawendowe, wykonane z Mdf, dekorowane serwetką . Bransoletka z różą to serwetka z motywem gobelinowym, to prawie wszystko z nowości . Bejca na drewnie jest mieszanką mojego pomysły , ma wygląd mocno spatynowanej sosny. Dobrze wygląda na sosnowym drewnie i na olchowym, ładnie się ,,starzeje" :)razem z drewnem.

Pierwsze kwiaty na wiosnę pojawiają się w lasach, zdjęcie zrobiłam wiosną w lesie zeszłego roku ,pod Olsztynem ,gdzie kwitnie w ogromnych ilościach , kwiaty przylaszczki są niebieskie jak niebo, jestem z tego zdjęcia ogromnie zadowolona :) bo wydaje mi się być bardzo udane, jak na moje fotograficzne możliwości.

Wiosenne dekoracje

Czasem moja tęsknota za cieplejszą porą roku, manifestuje się w pomysłach na dekoracje. W tym wypadku stało się to na pudełkach i zegarach . Po raz pierwszy miałam przyjemność pracować z papierem z wzornictwem Laury Ashley jak jest piękny i subtelny i czy wykorzystałam go właściwie , pozostawiam do oceny. Jestem wzornictwem Laury Ashley zachwycona od dawna. Zaczynała od szycia małych chusteczek z kretonu, miały ciekawe drukowane wzornictwo i firma rozwinęła się tak , że z czasem stała się angielskim kanonem stylu i elegancji, a na pewno dobrej jakości.