sobota, 18 grudnia 2010

Zimowe dekoracje cd


Nowe zawieszki z plexiglasu, zimowa sceneria za oknem , a u mnie fruwają na nich motyle :) i spoglądają ptaki, kwitną haftowane kwiaty. Dla dzieci też .... coś co może mieć w tle niebo , lub pełne słońce. Misie zimą śpią :)

środa, 15 grudnia 2010

Galeria Autorska Andrzeja Mleczki


Andrzej Mleczko to mój ulubiony rysownik i w dodatku z Krakowa :), gdzie bardzo chciałam studiować grafikę na Akademii Sztuk Pięknych i już prawie , byłam blisko tego celu :) . Jak zwykle, sprawdziło się powiedzenie ,,chcesz rozśmieszyć Pana Boga , opowiedz mu o swoich planach :):))
Tu podaję adres , gdzie można obejrzeć jego rysunki , uważam , bez poczucia humoru , życie byłoby strasznie ponure i nudne. GALERIA AUTORSKA ANDRZEJA MLECZKI

niedziela, 12 grudnia 2010

Dla dzieci


Przegląd ostatnich prac dla dzieci. Pudełko Baby blue z metalową ramką na imię dziecka . Pudełko jest na dole cieniowane w dwóch kolorach błękitu i bieli, widoczne słoje drewna.Na krawędzi wieka , koronka malowana z pomocą szablonu. Poniżej obrazek Miś ( kolaż) w dekorowanych ramkach i dwa dekoracyjne owalne pudełeczka. Jutro dołączy do tych prac zegar dla dzieci. Dzisiaj już nie zdążyłam zrobić zdjęcia. W końcu to niedziela i czas leniuchowania. Pozdrawiam :))
Zegar z ilustracją Beatrix Potter. Tarcza zegara w formie gotowej naklejki , ilustracja Królik (scrapbooking), w tle papier w groszki , również scrapbooking. Zegar w całości lakierowany na połysk . W narożnikach złote, geometryczne reliefy .