sobota, 29 sierpnia 2009

Rodzinny dom

Wymarzony dom , rodzinny dom , dekoracje do domu , ozdobna zawieszka do powieszenia w oknie to sikorka modra, blękitny zegar do powieszenia na scianie, wieszak zielone jabluszko ozdobi kuchnię, obrazek Family , z dzieciecego swiata , wymarzony dom i wszystko w nim co najcieplejsze i najmilsze sercu.
Prace wykonane w technice decoupage na drewnie i Mdf. Zawieszka Sikorka, jest dekoracją z pleksiglasu.
,,Nie potrafimy robić wielkich rzeczy. Możemy robić rzeczy małe, za to z wielką miłością."Matka Teresa z Kalkuty


,,Teraz, gdy już nauczyliśmy się latać w powietrzu jak ptaki, pływać pod wodą jak ryby, brakuje nam tylko jednego: nauczyć się żyć na ziemi jak ludzie".
George Bernard Shaw

"Nawet największy sukces w życiu publicznym nie wynagrodzi porażki w domu."
Benjamin Disraeli

3 komentarze:

  1. O rany - Zegar CUDOWNY!!! Jestem nim zachwycona!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Iwonko wchodzimy na Twojego Bloga z przyjemnością ,nie przez przypadek piszemy pod tym postem komentarz.Prace tu pokazywane są cudowne ,pełne radości i wspomnień.Piosenka którą zakończyłaś budzi wspomienia i uśmiech przez łzy,tęsknotę(równo rok temu zmarła moja mama)wiesz że mój dom rodzinny stał w sadzie,i ten chleb i kubek mleka...

    OdpowiedzUsuń
  3. Zosiu, cieszę się bardzo , pamiętam Barciany i okolice . Dom mojej babci stał w sadzie , przez całe liceum jeździłam tam na soboty i niedziele. A miejscowość nazywała się Zabajka . Kiedy byłam mała, myślałam że moja babcia mieszka w bajce :)

    OdpowiedzUsuń