niedziela, 15 maja 2011

Kwitnąca Kalina

Pokażę dwa ozdobne pudełka,gdzie dominującym kolorem jest czerń. Nie jest to mój ulubiony kolor, ale na pudełkach z dekoracją kwiatową , wygląda elegancko i szlachetnie. Zastanawiałam się też , czy jest to hortensja , czy kalina , ale ponieważ kalina jest mi znajoma, zaczyna właśnie kwitnąć w moim ogródku, więc zdecydowałam, że kalina :) Szkatułki są lakierowane na połysk, mają patynowane zapięcia i narożniki. Na dole jest czarna bejca, widać delikatne słoje drewna. Mniejsza, od frontu, ma imitację szufladek, ciekawe rozwiązanie. Ostatnio widziałam w jednej z warszawskich restauracji, namalowane iluzjonistycznie poręczne przy schodach wejściowych,a w samym lokalu,namalowane na ścianach, półki z książkami. Polecam tę restaurację , naprawdę ma ciekawy wystrój, dzięki temu sympatyczną atmosferę. Sekret na Jezuickiej w Warszawie.
wracając do moich szkatułek, po raz pierwszy od wielu lat,zastosowałam do dekoracji czarny kolor, myślę że szkatułki znajdą uznanie.

9 komentarzy:

 1. Hola Iwona!!!
  Hermoso tu trabajo.
  Besos.

  OdpowiedzUsuń
 2. Divno, jako mi se sviđa. Pozdrav

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajna, taka trocę kolonialna

  OdpowiedzUsuń
 4. *.:。✿ NICE!! ✿.。.:*
  C@ from Chile

  OdpowiedzUsuń
 5. przepiękne!

  Swoja droga organizuje mala nietypowa wymianke :) szczegoly tutaj: http://myosthis.blogspot.com/2011/05/ktos-chetny-na-wymianke.html

  OdpowiedzUsuń
 6. Niezwykłe! Naprawdę, coś niesamowitego.

  OdpowiedzUsuń