środa, 5 października 2011

Wyjazd do Kazimierza
Zrobiłam kilka zdjęć w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą. Tym osobom które były w Kazimierzu , nie muszę reklamować tego miasta, a tym które nie były w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą,, życzę żeby pojechały i zobaczyły go na własne oczy. Dłuuugo będą pamiętać klimat tego miejsca. Piękna pogoda, piękne miasteczko i sobotnio-niedzielna chwila utrwalona na zdjęciach. Herbata Dziwiszówka w herbaciarni u Dziwisza :) Polecam:)
Marek Grechuta piosenka o Kazimierzu Dolnym nad Wisłą

6 komentarzy:

 1. prekrasne fotografije Iwon!

  Lijep pozdrav i svrati na moj novi blog:)

  OdpowiedzUsuń
 2. byłam tam tylko raz i to bardzo krótko... Od kilku tygodni planujemy weekend w Kazimierzu ale ciągle coś nam stoi na drodze. Mam nadzieję, że jesień jeszcze długo będzie tak piękna a moje dzieciaczki bez kichania i prychania będą mogły pozwiedzać okolice:-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kazimierz odwiedzam kilka razy w roku, kiedy jestem w Nałęczowie/ten odwiedzam częściej/ to wpadam do Kazimierza

  OdpowiedzUsuń
 4. A ja wciąż tam nie byłam i za każdym razem, gdy napotykam relację z wycieczki w to niezwykłe miejsce wzdycham sobie, ze to tak daleko ode mnie. Zbyt daleko, żeby ot tak wsiąść do samochodu i pojechać na mały wypad.
  Pozdrawiam Cię serdecznie i dziękuję za piękne zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Miło mi że mini reportaż z Kazimierza sprawił przyjemność. Zondra,Jaga, Sielskie Klimaty i Penelopo, pozdrawiam serdecznie . Penelopo, mam nadzieję że kiedyś nadejdzie okazja wyjazdu do Kazimierza. Kto to wie ??

  OdpowiedzUsuń
 6. zgadzam się, Kazimierz ma wspaniały klimat

  OdpowiedzUsuń