wtorek, 26 października 2010

Październikowe dekoracjeNie był to miesiąc dla mnie szczególnie łatwy, ponieważ miałam sporo pracy zawodowej, wyjazd związany z krótkim urlopem, mało czasu na zastanowienie się co robić, kiedy i po co .Zupełnie nie wiem co dzieje się na świecie , brak czasu na oglądanie nawet krótkich wiadomości. Zaległe zamówienia i kolejne zamówienia, taki jesienny kołowrotek :)Znajomy konserwator mebli , prosił o dekorację czegoś, co nie wzbudziło we mnie szczególnego zachwytu, drewniany pojemnik na gazety w kolorze ciemnego brązu ... zakupiony zapewne gdzieś na targu staroci , być może przywieziony z Holandii , współczesny duży bibelot ,( chociaż troszkę będę złośliwa) . Z uwagi na dużą chłonność drewna, wielokrotnie pomalowany na kremowy kolor i przecierany na krawędziach . Malowane ręcznie drobne gałązki lawendy. Na bokach też, ale już nie miałam motywacji aby tak szczegółowo robić mu zdjęcia. O bombkach na Święta pamiętam , już pewnie dawno pokryły się kurzem ,oczekując na dekoracje, a ja w temacie lawendowym .A poza tym jak zwykle u mnie :
Pudełka, pudełeczka , dekorowane wieczka :) :) Dodatkowo... rustykalna półeczka .

13 komentarzy:

 1. Muszę wreszcie zostawić ślad, że zaglądam do Ciebie. A jest na czym oko zawiesić. Tak sobie dumam, jak zrobić, by to pudełko herbaciane tu zniknęło, a zmaterializowało się u mnie w domu.

  OdpowiedzUsuń
 2. śliczne prace ! a gazetnik teraz z lawendą prezentuje się bardzo dobrze.

  OdpowiedzUsuń
 3. Sve je jako lijepo, a posebno mi se sviđa shabby na drvenom predmetu neobičnog oblika :)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak zwykle piękne, delikatne prace. A gazetnik przemienił się ze słonia w zwiewnego motyla.

  OdpowiedzUsuń
 5. OJ,znowu jestem zachwycona Twoimi pracami...są cudne !
  Lawendowy gazetownik wspaniale wyszedł, herbaciarki bajeczne a półeczka wyjątkowa - Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Rubinela , nic nie stoi na przeszkodzie aby wymienić się coś na coś :)wtedy się zmaterializuje :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gazetownik z lawendą - coś przepięknego.

  OdpowiedzUsuń
 8. Jeno co ja maluczki żuczek mogę Ci zaproponować?

  OdpowiedzUsuń
 9. Iwonka , mimo trudnego miesiąca wyczarowałaś kolejne cudeńka, jestem zachwycona po raz kolejny , zresztą wcale sie nie dziwię bo zdolniacha jesteś. POzdrawiam i jak zawsze zapraszam do mnie . Co do wymianki to chętnie bym się wymieniła za pudełeczko z lawendą bo jest cudne .

  OdpowiedzUsuń
 10. półeczka z szufladkami w swojej prostocie jest urocza!Zresztą jak wszystkie prace!Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 11. Dziękuję bardzo wszystkim miłym Gościom :) Wieczorem zajrzę na blogi i pooglądam z ciekawością co u Rubineli się dzieje :) i może się u mnie zmaterializować :) i u jjagnes też :)To nie znaczy że do innych osób wcale nie zajrzę , zajrzę , zajrzę, mam poważne braki .

  OdpowiedzUsuń