piątek, 12 października 2012

W klasycznej czerni

Wykonałam dekorację na pudełku z grubej czarnej tektury, była opakowaniem firmowego prezentu-gadżetu jakiejś firmy budowlanej. Wczoraj przeżyło swoją metamorfozę, co sfotografowałam i przedstawiam na zdjęciach. Nowe życie pudełko, zawdzięcza materiałom. Czego  użyłam do pracy  to  wymieniam :   dekorowałam  papierem  Tajemniczy Ogród / Galeria Papieru, kokarda to papier print room, dodatkowe efekty widoczne na wieku, wykonałam  dziurkaczem do papieru Fiskars i cieniowałam Distress Stain, wałek do ciasta :) służył mi jako dociskacz  do klejenia  i wreszcie  klej Magic , niezbędny do klejenia czegokolowiek. Troszkę to trwało, mozolnie kleiło i mam nowe pudełko przechowywanie delikatnych wycinanek z wykrojników, na czarnym tle doskonale je widać. :) Pozdrawiam Iwona

6 komentarzy:

 1. Wyszło bosko !!!
  Jestem ciekawa jak wygląda "na żywo" :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Agnieszko, Pokażę na żywo, będzie okazja :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo efektowne i takie dopracowane.

  OdpowiedzUsuń
 4. cudowna metamorfoza :) uwielbiam te klimaty ...
  pudełeczko pierwsza klasa i jestem straszliwie ciekawa jakie scrapki w nim zamieszkają ... bo wiesz, ja totalnie zakręcona w temacie papierków jestem i uwielbiam te wszystkie cudeńka, które z wykrojników wychodzą :)
  pozdrawiam cieplutko - Bea (ta co z papierkami na Was w Gnieźnie czeka)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję Beata :) Pozdrawiam również :) Czas do Świąt minie z prędkością światła zapewne, a nowy rok przyniesie nowe plany i wśród nich jest Gniezno :)

  OdpowiedzUsuń