sobota, 24 kwietnia 2010

Roślinne dekoracje cd

Zegar roślinny i pojemnik z metalu, z taką samą dekoracją roślinno -ziołową. Pojemnik jest lakierowany na wysoki połysk , zegar na jedwabisty połysk. Do pomalowania tła użyłam farby Flugger ( kolor na zamówienie). Tarcza zegara TO-DO. Lekko transparentna , ze względu na bardzo cienki papier.
Ponieważ posiadam alergię na kwitnące obecnie brzozy , zaszyłam się w domu i rzuciłam na książki i prace ręczne. Dlatego tych prac przybyło raptem więcej . Na szczęście moja alergia mija razem z rozwojem wiosny. Tak więc im bliżej maja, tym moje kichanie mija. Aby do lata, potem tyko trochę kwitną trawy , ale to już pestka w porównaniu z brzozą. Jeśli to czyta alergik to wie o czym piszę .No to Aaaaapsik!

8 komentarzy:

 1. Piękny zegar Pani zrobiła i pudełeczko też . Ja się dopiero zabieram do zrobienia zegaru ale jeszcze nie mam pomysłu. Skąd Pani te wszystkie pomysły bierze. Podziwiam PANIĄ .
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję i jest mi ogromnie miło. Pomysły na dekoracje pojawiają się same. Najczęściej nadchodzą grupowo i wymagają małej selekcji :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Preciosos todo! El motivo de hierbas es lindísimo!
  Un beso,
  Sandra, desde Buenos Aires.

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczny zegar, uwielbiam ową serwetkę, ale na Twoich pracach ona eksponuje się wyjątkowo!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Hello!
  I love your blog and yours works!!
  hugs fron Chile
  c@

  OdpowiedzUsuń
 6. Красота!!!Увидела Ваши работы и на ум пришла песня Травы у нас в России такая есть))))))))))
  "Травы, травы, травы не успели. От росы серебряной согнуться. И такие нежные напевы, ах, Почему-то прямо в сердце льются". Хороших выходных Марина)

  OdpowiedzUsuń
 7. Mięta, rozmaryn i listek laurowy - mmmmmmmmhm - pycha :DDDDD

  OdpowiedzUsuń